| t33nag3r a întrebat:

Imi dati si mie niste siteuri pe care imi pot pierde timpul?big grin

11 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Www.tpu.ro :)

| carminaburana43 a răspuns:

Vai de capul meu, ce problema ai.Pai eu am problema mai mare ca a ta ca am atitea site-uri pe care ma pot distra ca nu-mi ajung 30 de vieti! De aceea nici nu am habar ce sa-ti recomand! Usureaza-ne raspunsul spunind ce sfere de interes ai totusi.

| MisterKat a răspuns:

Www.trilulilu.ro
www.youtube.com
www.miniclip.ro

Dar mai bine nu ai face ceva frumos, de exemplu sa mergi cu niste amici la cinema, teatru sau sa citesti ceva frumos sau sa faci o plimbare in parc sau sa faci ski?!

O seara buna!

| xibalba a răspuns:

Www.conquiztador.ro mi se pare si constructiv.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Www.bravonet.ro eu acolo mi-l pierd:))...ca mi am facut cont;)

| NoName0011 a răspuns:

Pleyer a pus destulelaughing

| rey a răspuns:

Sincer nu ti-as recomanda sa pierzi timpul, dar daca totusi vrei
www.the-west.ro
Have a nice day.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello,
http://writingitch.wordpress.com/