| yolarisa a întrebat:

Imi dati va rog niste idei cum sa imi fac o petrecere de ziua mea de neuitat?

Răspuns Câştigător
| BlackRose08 a răspuns:

Pai. daca ziua ta e vara, ai putea sa faci o petrecere la piscina. ar fi mai greu daca nu stai la casa. (sau ai putea sa iti duci prietenii la strand)
Sau la padure, aduci tot felul de chestii : minge de fotbal/volei, palete de badminton. poti aduce si pistoale cu apatongue e distractiv.
Ori petrecere in pijamale seara. e super tare :X am facut si eu de ziua mea happy. Eu am fost cu vreo 5 fete in mall de ziua mea. (atunci era iarna). big grin

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| ramonawilliamforever a răspuns:

Pai eu cred ca o petrecere perfecta e o petrecere in care esti cu persoanele care te fac sa te simti bine.O idee frumoasa ar fi sa iti inviti cei mai buni prieteni si sa va distrati pe cinste.E bine ca la petrecere sa stbilesti o anumita tema.ar fi distractiv.de exemplu:petrecerea la hollywood.prietenii tai ar veni costumati in actritele/actorii sai preferati.O sa va distrati