| BruneTTe a întrebat:

Imi poate spune cineva cat m-ar costa sa trimit un colet in Constanta? Coletul este mic, cat o crema. Multumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de greutate, de distanta.Vei afla acolo, la posta.

| Ralucaaa6 a răspuns:

Depinde si de unde il trimiti.Eu am trimis un pachet tot cam asa de mic cu 5 lei din deva pana in pitesti happy

| GeaninaNicoleta a răspuns:

8-9 lei

| Alesia87 a răspuns:

Trimite-l prin posta, daca gramajul si volumul cremei este mic.Dar ca sa stii pretul exact intra pe postaromana.ro sau ceva de genul. happy Imi trimiti crema? rolling on the floor

| i0nz a răspuns:

15 ron cu posta romana, 25 ron cu fan curier