| anastasiatya a întrebat:

Imi puteti da idei de jocuri

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Ascunsa, Prinsa, Gardian la 10-10, Adevar si provocare, Țările.

7 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Adevar sau provocare.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

straight faceCand ai pomenit de jocuri eu m-am gandit direct la Pclaughing)pffff
Tu vrei jocuri care sa te joci in realitate...

| anastasiatya explică (pentru AnonymousTPU007):

De fapt ma refeream pe pc laughing

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru anastasiatya):

Da si de ce ai dat atunci funda la cel care ti-a dat exemple de jocuri care se joaca in realitate? laughing

| anastasiatya explică (pentru AnonymousTPU007):

Da eu am pus intrebarea asta un an in urma laughing nici nu stiam ce inseamna funda aia, in fine poate atunci ma refeream la jocuri in realitate, nu mai stiu

| anastasiatya explică:

Distractive.

| LuckyVictorious a răspuns:

Tomapant e super!