| Helena0501 a întrebat:

Imi puteti da niste modele de subiecte CLASA 6 la concursul,, Fii inteligent la matematica"?

Răspuns Câştigător
| MyGoodLife a răspuns (pentru AndreeaGrigoras):

Scuze, cand am pus raspunsul nu era al tau publicat, si nu mi-am dat seama ca e ca al tau, sorry kiss

| AndreeaGrigoras a răspuns (pentru MyGoodLife):

Nu-i nimic!

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

https://www.google.ro/......https?/url
(pare ușor... dacă ai probleme anunță-mă)
Atât am găsit.
Baftă!

| MyGoodLife a răspuns:

Http://www.sc22mirceaeliade.ro/
Sper ca te-am ajutat :x

| laurica2001 a răspuns:

Nu prea te va ajuta răspunsul meu, dar parcă se dădea și o carte... Era 15 lei, țin eu minte. Să știi că acolo sunt sute de teste, exerciții care se vor da sigur și la concurs. Fundă?

| Helena0501 explică (pentru laurica2001):

Stiu ca se da o carte, dar eu nu am vrut pentru concursul,, Fii inteligent...". Am vrut niste modele pentru ca stiu ca sunt probleme asemanatoare cu cele de la olimpiada. Eu ma pregatesc pentru olimpiada, dar merci de ajutor.