| Cathy_5203 a întrebat:

Imi puteti da unul sau mai multe site-uri pentru modificat poze, la fel ca Picnik, va rog? Multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Http://www.picmonkey.com/
este fix ca picnikul bafta :)

10 răspunsuri:
| MeteEmr a răspuns:

Www.pizap.com... este foarte usor de folosit daca doresti sa faci colaje sau sa adaugi efecte sau frame-uri sau clipart-uri...

| marcela290 a răspuns:

Photoshop, Picassa, Photofunia

| BlaaBlaa a răspuns:

Photoscape, Picasa, Adobe Photoshop, Gimp. Si le cauti si iti downloadezi.

| numaiuna a răspuns:

Incearca sa descarci de pe internet Picasa. happy Este un bun program de modificat poze.winking

| GiuliGiuly a răspuns:

big grin

| Biby04 a răspuns:

Incearca pe www.pizap.com eu pe asta il folosesc;)