| FlyingSparkle a întrebat:

Imi puteti recomanda niste pen tablets bune? si daca stiti niste magazine de unde pot cumpara una in Bucuresti, preferabil sectorul 4. multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| Danny a răspuns:

Yay!
Eu folosesc un Wacom Bamboo Fun A5 si este foarte OK! De asemenea, calitate buna au si tabletele Intuos (cele care pun pe display ce ai pe monitor sunt foarte scumpe, dar pentru un incepator sunt bune cele "normale", care au un raport calitate/pret foarte bun, si la fel si Wacom)
Prin Media Galaxy si Altex am vazut tablete Manhattan, dar nu stiu prea multe despre ele, desi cred ca sunt bune pentru primele incercari (mentionez ca pe site nu mai sunt in stoc, dar cred ca pe comanda pot trimite).
Cat despre Intuos si Wacom, poti da o comanda online, si va ajunge cu siguranta.

Daca totusi mai vrei sa te interesezi, cauta cu display macar A5 (jumatate de pagina A4), si vezi site-uri de discutie :)

Gasesti la eMag mult mai multe optiuni...
Iata un link: http://www.emag.ro/tablete-grafice?ref=bc

P. S: Am modelul vechi de wacom bamboo fun, deci nu stiu cum sunt exact cele de acum, a mea a fost scoasa din productie la cateva luni dupa ce am cumparat-o :))