| RoooneyThePuf a întrebat:

Imi puteti recomanda niste role nu scumpe... dar de silicon?

4 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Io am vazut in Real role cu silicon la 60 leithinking Am vrut sa mi cumpar si eu dar era marimi mici

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Eu am dat pe ale mele 70 lei insa erau la promotie si le-am luat acum un an de la Kaufland.

| kitto a răspuns:

Eu iti recomand sa nu cumperi dup net. si cel mai bine sa te duci intr-un magazin de unde esti si sa te interesezi... pentru ca una e cand vezi ce cumperi una e cand ti le trimit ei. si oricum din magazin nu te sfatuiesc sa dai mai mult de 2-3mil ca oricum se duc si alea tongue