| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti scrie si mie niste descrieri frumoase pentru poze?

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

O poza = 1000 de cuvinte, descrieri la ce?! generalizate nu o sa iti spuna nimeni, zi mai concret... te referi la ce sunt pozele? -imagini impresionante ce opresc timpul in loc si le putem lua cu noi oriunde?!

| xPurrffecttx a răspuns:

Buna >big grin:X"

sper ca iti plac, scuze pentru unele cuvinte mai vulgarebig grin
Are doar 13 `ani`.nu stie ce simte :X.Azi tine la tnee...mAine poate te minte :p

Am RaMaS La fel De InOcEnTa~~ … DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI Mai E FRiCa De .A.P.A.R.E.N.T.Z.E. ~~~ …Nu-Mi PaSa De Ei: Iubesc pE ciNE ma iUbeStE

. niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

o vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine...eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine! love struck:X

Accepta-ma Fara Nici un regret. Promit Ca O sa Fiu Singurul` Tau Defect. [love struck]

Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
61.Nu TOtul e pierdut cand te prabusesti, Viata are jocul ei, Insa tu ai regulile tale
62.Nu` Sunt` Frumusete` Mare` Am` Putin` Din` Fiecare`.
63.Suntt` InGeR` In` PreZeNtZzA` Si` Demon` iN` ESeNtZzA`.
64.suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||
65.sa poti sa fii aceeasi cand totul e schimbat...sa poti sa fii indiferenta cand totul te-a marcat[; x]…""
66."Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o! Dupa putin timp, zambeste. love struck"

69.
Ø e frumOasa: iesiTa din comun =p~
criminaLa fata =p~. FeluL.ei de`a.fi rupe Orice.concurenTasmug
Iar.diferenta.e ca ea are experienTa.

70.
Ø are un sTil aparte; x se poate spune: "unicaTa"
Se poarta cum ii plaCe smug; x si merge eleganTa =p~; x

71.
e OrgoliOasa.pfflove struck cea mai frumOasa =p~
si fiTsoasa. dar nu il deranjeaza; x
la multe. a dat Clasa si.chiar nu mai.conTeazasmug
Ce spune. gura lumii, Ca. lumea`i dusmanOasa.

Sper ca te-am ajutat. >big grin