| AlexaAlexandra1000 a întrebat:

Imi puteti spune cateva filme la care a-ti plans?big grin

12 răspunsuri:
| larysukx a răspuns:

Seven Poundssad

| AriaLove a răspuns:

Eu am plans la Titanic, Hachikotongueovestea unui caine, The Notebook, The strange story of Benjamin Button, The last song, P.S: i love you, Remember me big grin

| roland2948 a răspuns:

Titanic,Poseidon,A single man, Nights in Rodanthe.Sunt foarte frumoase filme.Baftahappy

| katherinne a răspuns:

Windstruck.mertia vazuthappy

| seby4music a răspuns:

Tom & Jerry.

| AnnaAnnne a răspuns:

Hachiko- e superb filmul, unicul film la care am plans. Sper ca te.am ajutat

| Marya6329 a răspuns:

Pay it forward, Hachiko: A Dog's Story

| AlexandruExTreMe a răspuns:

Minus 25 grade e cel mai trist film din cate am vazut.Am 15 ani si am plans la el

| TheSecretGirl a răspuns:

Am plans la:
Titanic
-(minus)25 de grade
The notebook
Psi: i love you

| LAVINIUSHK a răspuns:

Titanic,My lovely ghost,un film indian intitulat Nu-mi furati copilul, O floare si doi gradinari, Pe aripile vantului:* sper ca ti-am fost de folos:*

| ady739 a răspuns:

Red Dog.Merita vazut!big grinhappy

| 321 a răspuns:

Eu am plans la Titanic.