| Sofy999 a întrebat:

Imi puteti spune cateva seriale super cu majorete?

3 răspunsuri:
| Ramona7 a răspuns:

Heyy,nu am văzut pana acum la televizor asemenea seriile insa dacă chiar te interesează poți achizitiona de la magazine ca media galaxi sau poți caută pe internet, succes happy

| Ramona7 a răspuns:

Salut,nu am văzut la televizor filme cu majorete, dar dacă chiar te interesează poți găsi la magazine ca: diverta, media galaxi sau dacă te descurci, poți sa ți le iei de pe net, succes! laughing

| m29alexa2000 a răspuns:

Pai un serial bun cu majorete ar fi,, hellcats'' dar daca cumva l-ai vazut poti viziona cateva filme cu majorete ...de exemplu bring it on again etc. poti cauta si pe google. daca vrei poti sa te mai uiti pe diva universal acolo se dau multe filme gen.