| stelutza200 a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot cumpara bilete pentru concertul la la band sustinut in Suceava in afara turneului "like lala"? Si unde se va tine concertul, imi doresc mult sa merg dar nu stiu de unde sa cumpar bilete si unde se va tine! Astept cat mai multe raspunsuri si urgent daca se poate!

1 răspuns:
| KiDdUtZa a răspuns:

Nu au anuntat deocamdata un concert la Suceava.Pana acum au concerte in:Resita,Timisoara,Cluj, Deva, Galati, Piatra Neamt, Bacau si in decembrie va fi un concert in Bucuresti.Dar deocamdata doar acesteahappy