| hadasan a întrebat:

Imi puteti spune niste programe de editat poze in afara de photoscape?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Photoshop, Photoinstrument, Picassa, Photoshine, Photofunia, Tazz, Pixia etc fundita?

8 răspunsuri:
| oanna_7222 a răspuns:

Corel PaintShop Photo Pro X3

| Bloondy a răspuns:

Pentr-u toti cei care cauta programe sa modifice poze, incercati Photoshop e cel mai bun program de modificat poze fara dar sau poate, si daca nu va pricepeti la el incercati google pentru tutoriale,

| publikkul a răspuns:

Photoshop. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu photoshopubig grin

| cucu :> a răspuns:

Photoshop big grin

Sau tazz

Sau imikimi

| krysRO a răspuns:

Photoshop;; e cel mai bun

| lacracoolgirl a răspuns:

Tazz, photoshop, photo funia, make up intrument(e cel mai tare)