| mariussss94 a întrebat:

Imi puteti spune un metin super cu king si arme legendare dar nu www.empiremt2.eu GM de acolo da ban la toti romani:((

13 răspunsuri:
| dididiana a răspuns:

Scrii locmt2 sau finalongjiu pe google

| stfnn a răspuns:

Nu cred ca da ban la toti, mai ales acum...era si un gm roman dar in fine. vorbea in engleza de obicei si cateodata mai vorbea si in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2united.com super tare lv 30 in 1 ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, este serverul FreeZetiMt2 este supperrr si eu joc de 2 zile si am lvl 95 este extraordinar acest joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da ban da incearca:www.metinp.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu da bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariussss94 stiu si mie mi-a dat ban si aveam lvl 96 eram aproape cel mai bun.Eu acum joc www.blackmetin2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La blackmetin2 la secret domanda ce trebuie sa scriu? ma va rog spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La blackmetin2 la secret domanda ce trebuie sa scriu? ma va ro
spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domanda Segreta inseamna secret intrebare si la Risposta Segreta scrieti raspunsul iar la Rip Risposta Segreta repetati raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La anti straniero ce scriu?cryingpls help

| sefuvost a răspuns:

Frzmetin2ro.servergame.com super tare lv 71 in juma de ora