| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste programe de facut filmulete cu poze si muzica in afara de Windows Movie Maker pentru ca asta nu merge pe Windows 7 sad
Niste programe care stiti sigur ca merg. Va rog mult :*

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

La Windows 7 Movie Maker nu mai este inclus in Windows, trebuie downloadat de aici: http://download.live.com/moviemaker. Si merge, l-am testat. Dar daca vrei altceva, incearca Sony Vegas ultima versiune ca merge pe 7;)

3 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Ulead Video Studio.winking

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ explică:

Mersi mult! Am reusit cu Windows Movie Maker pana la urma happy

| sadness_8987 a răspuns:

Sony vegas, dar nu stiu daca merge pe wind 7