| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Imi puteti sugera un svr de mt2 privat romanesc(www.metin2.ro nu-i privat+ca ii slab rau) si daca nu cere hamachi ii perfect nu doar ro dar asa sa fie interesant(in caz de ceva add hd_bogdan)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.longju3.us, dgp in shop, falcon, tot tacamul :)

299 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zaffy a răspuns:

Fac video pe orice server.xat.chat.forum...blog.chat cu radio.forum cu radio.video cu efecte speciale.ADD LA : vladutu_cool@yahoo.com

| ninjaboi2001 a răspuns:

ValMondial este cel mai tare daca vrei site este : www.valmondial.fr eu ma joc am lvl 100 nume in joc. Sper ca am fost de folos.

| Carol83459 a răspuns:

Stiu eu unul foarte fain www.metin2blackc.om

| Duucu a răspuns:

Stiu eu unu, metin2ro,,dar e italian, e super server, are rate de -10%,iar fieraru sparge mereu itemele, fiecare gm este atat de prietenos, incat iti da cateodata un cadou BAN.intr-o luna faci lvl 10, iar a doua luna, nu mai apuci sa joci, ca gm-ul ti-a facut cadoul.iteme epice in magazin de lvl 1 +0, asa ca sa nu prea vorbesti p chat, ca unii pot sa kreada altceva.ti-l recomand din toata inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa fac conturi pe metin 2.ro der nu pot sa fac conturi pe server privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fnmt2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor imi trebuie un Server privat care are unu dar ( sa nu fie complicat la register si Dowload Bagati id meu : danuzcostea va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMPIREMT2.eu! e usor de facut cont! sunt 3 serere dintre care ultimul este inchis aidca DarkLongju! oricum mai sunt Cronikal si Hero dar iti sugerez sa joci pe Hero ca pe Cronikal e un LAGG Maree!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un srvr longupvp.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah da cum imi fac cont laughing ca nu mai mere crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi face si mie un cont pe privat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Server de Metin2 Privat si romanesc este Metin2C. A. V la pagina
www.metin2cav.1r.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salu all si anonim nu stiu cum e svru tau pe care l-ai postat dar acum mi se downloadeaza sper ca e mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei fightmt2
sau paradismt2 se cere hamachi
empiremt2 joca ca e super iti da fms+9 si leu+9 si din astea de la 21 +9 scut si coif si e super tare si te cresti repede
daca vrei
ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane va recomand funmt2.com iti da cal militar la lvl 1winking fms ri rib +9 le gasesti la ala de arme cu 50k si app dropu de yang e 100% iteme 100% si exp 100%winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane va recomand funmt2.com iti da cal militar la lvl 1 winking fms ri rib +9 le gasesti la ala de arme cu 50k si app dropu de yang e 100% iteme 100% si exp 100% winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate asta e un sv roman privat ia-l inregistreazate download si dupa distreazate www.metin2gx.ro

| Raulikaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mane ai dreptate e tare svr gx m-am jucat si eu un timp aveam lvl 119 si vil recomand si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate asta e un sv roman privat i-al inregistreazate, download si dupa distreazate www.metin2gx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2gx.ro dar vezi ca nu mere mereu de asta cat si eu alte servere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu zic sa joci funmt2.com sau metinp.uv.ro sunt cele mai bune dupa me:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu zic sa joci funmt2.com sau metinp.uv.ro sunt cele mai bune dupa me:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu zic sa joci funmt2.com sau metinp.uv.ro sunt cele mai bune dupa me:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu zic sa joci funmt2.com sau metinp.uv.ro sunt cele mai bune dupa me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu foarte multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mt2buc.xhost.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 RO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.keepmt2.com
aici este un metin2 privat aproape ca metin2 ro numai ca este dropul mai mare la bani si la exp si itemele se gasesc repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bamboomt2.com www.empiremt2.eu www.betamt2.net etc... mai vreti?