| arinadrosu a întrebat:

Imi spune cineva ce filme cu vampiri sint? ceva asemanator cu twilight sau vampire diaries, nu vreau doar horror mai vreau si drama=thriler

Răspuns Câştigător
| walken_3333 a răspuns:

Buna! aici ai toate filmele cu vampiri pe care le stiuhappy

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994)

Twilight (2008)

Dracula (1992)

New Moon (2009)

Blade (1998)

Underworld (2003)

Queen of the Damned (2002)

Blade II (2002)

Van Helsing (2004)

True Blood (2008)

Underworld: Evolution (2006)

Blade: Trinity (2004)

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922)

Underworld: Rise of the Lycans (2009)

Blood: The Last Vampire (2009)

Lesbian Vampire Killers (2009)

Dracula: Dead and Loving It (1995)

The Vampire Diaries (2009)

Bloodrayne (2005)

Dracula 2000 (2000)

bam stoker s dracula ( 1992)

cirque du freak: vampire assistant (2009)

the little vampire(2000)

dracula 2000

6 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

True blood este cu vampiri si este serial.

| Mara a răspuns:

True blood, the vampire assistant

| BRoxana a răspuns:

Printesa vampirilor, joaca si actori romani, l-am vazut de 2 ori si l-as mai vedea odata, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cinemaonline.do.am/load/filme_online_thriller/7 uite aici sunt vreo 50 de filme online 2009, 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare am vazutanul asta prin iune un film in care juca hugh jackman si e foarte asemanator cu van helsing nu e cu vampeiri si e cu monstri urati care tot de dracula is atarsi si nu mai stiu cum se numeste. cine ma poate ajuta si pe mine va rog eu e un film foarte fian va rog eu cine poate sa ma ajute. contactati-ma pe id meu petrica_petrica20@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balul Vampirilor - The fearless vampires killers(1967) cea mai buna comedie cu vampiri uitati-va si la filme mai vechi nu promovati numai pe cele noi care sunt si de doi bani de asemenea