| AnonimulRo a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum este World of Tanks? Merita sa il download-ez?
Va multumesc!

8 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Este un fel de C.S dar cu tancurii dar are cerinte destul de mari si ocupa apx. 12 Gb

| IonutGaby a răspuns:

Sincer nu este cine stie ce joc. oricum incearca-l

| Kinus12 a răspuns:

Mie unul nu îmi place.Din punct grafic este reuşit dar cu un gameplay numai pentru cei ce preferă jocurile cu tancuri.Eu personal nu le preferi big grin

| gнσѕт a răspuns:

Are cerinte destul de mari de sistem, dar iti asigur ca la inceput nu o sa iti placa, dar dupa creeaza dependentahappy Si tancurile, si elicoterele si alte masinarii, sunt cam greu de controlat si in+ jocul in echipa e foarte dificil, se joaca 15 vs 15 si iti dai seama ce e acololaughing Fa cum vrei, downloadeaza-l, joaca-te 1-2 ore si decizi tu daca iti place, eu zic ca merita..Bafta happy

| bogdanromanul a răspuns:

Mie nu mi se par cerintele mari...
eu il joc pe laptop si am procesor de core 2 duo de 2, 53GHz si merge destul de bine pe cele mai inalte setari si ocupa cam 14, 3 GB
parerea mea e ca merita si merita se celalalt joc World of Warplane care e cu avioane dar ala e mai greu putin

| tudu a răspuns:

Adevarul este ca e un joc bun dupa parerea mea! Eu l-am jucat dar m-am plictisit repede. Poate tie iti place mai mult! Orcum merita jucat...

| Eradikator a răspuns:

Poate l-ai instalat deja...Am o observatie de facut, la inceput mi-a parut si mie cam banal pe un calculator slabut. Acum am o configuratie optima pentru joc si mi-am schimbat radical parerea. Merita! Sa nu asculti de parerea celor care sunt fani jocurilor gen "Sa tesem frumos"...

| RaduxD1 a răspuns:

MERITA 100% are grafica, este diferit de cs nu e acelasi lucruhappy In principiu merita