| Tudami a întrebat:

Imi spuneti niste site-uri in care poti sa faci parte in echipa lor? sa te ocupi de designerul siteu-lui

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite un site care cauta admini:
http://www.tpu.ro/......yahoo-com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ocupi de designerul siteu-lui? adica sa ii mai dai doua cand leneveste pe facebook si sa il ajuti sa gaseasca acea farama de inspiratie pentru ultimul proiect cu termen de predare acum 2 zile? rolling on the floor

Am ras destul, acum vorbind serios, daca cunosti ffff bine corel + photoshop si chiar ai talent si desenezi fff bine din nou ai o sansa.
Pregatesti 10-15 siteuri grafic, creaza-ti un portofoliu + ceva si succes happy

Daca nu stralucesti in ale graficii iti trebuie ceva noroc sa te angajeze cineva doar pentru asta fara sa stii si programare.