| iulyluvy a întrebat:

Imi spuneti povesti de groaza
fundita+VOT

Răspuns Câştigător
| MademoiselleV a răspuns:

Ia de aici: http://www.spectrulrealitatii.ro/. Găseşti şi poveşti şi filme interesante. Multă baftă!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta mi-a spus-o profesorul de muzica, deci ea incepe asa ne povestea cu tristete despre o familie din Botosani(trebuie sa spui ca ai vazut-o la tv) care erau foarte saraci si care traiau intr-o casa facuta din papura, era o familie alcatuita din 5 membrii,cei doi sotii si trei copii,intr-o zi mama a murit,dupa o saptamana a murit si tatal, iar copii au ramas singuri pe lume, doar fratele cel mare avea grija de ceilalti copii.Intr-o zi pe cand stateau la masa cei 3 frati,bate cineva la usa(tu trebuie sa ciocanesti undeva in lemn nu stiu)fratele cel mare deschide,iar cand deschideee cine crezi ca era, era tatal lor alb si fara putere si zice mi-e foame, cei 3 copii sau mirat deoarece el era mort, dar in sfarsit sau pus la masa si tatal lor a scapat un colt de paine si fratele cel mare sa grabit sa o ridice...iar cand sa ridicat.baiatu zice. tata ai coarne(aceasta trebuie sa o spui undeva unde este liniste si sa fii suparat iar la urma cand zice tata ai coarne trebuie sa zici tare si sa bati in masa oricum ceva, e bine sa o spui seara)

| AlexBlaze a răspuns:

Se spune ca a trait o data o fata numita Mary,si ia a fost obligata sa se casatoreasca cu un barbat pe care nu il iubea,iar acesta vroia sa se casatoreasca cu ea ca sa ii omoare copilul,in urmatoarea noapte dupa nunta copilul lui Mary a fost ucis, si cand Mary a vazut asta sa sinucis, dar ea a murit in costumul de nunta. Legenda spune ca daca spui de 12 ori "Bloody Mary'' si apoi ''i kill your son'' la ora 00:00 in oglinda din baie cu 6 lumanari aprinse ea va veni si te va ucide. Funda plssss

| unsiNkable a răspuns:

Http://www.220.ro/......6onaC2Iyw/
Uita-te la emisiunea "fenomene stranii" (intamplarile sunt adevarate')

| alinmessi10 a răspuns:

Http://www.spectrulrealitatii.ro/
Citeste... sper ca te-am ajutat:D