| DeeaFcsb a întrebat:

Imi spuneti si mie ce a facut Romania aseara in meciul cu Belarus? Nu am avut timp sa ma uit si din asta va intreb...:*

Răspuns Câştigător
| Madalina285 a răspuns:

Romania,putem spune, ca a pierdut cele 3 puncte destul de greu, pentru ca a condus de 2 ori.Prima data, a marcat in minutul 19 Mutu, intr-o faza in care a muncit foarte mult Sarmantean si Torje.Pe la sfarsitul primei reprize am fost egalati. Apoi,in a doua repriza, s-a dat penalty pentru noi, iar si de data acesta Mutu l-a transformat in gol.De atunci nu m-am mai uitat la meci, dar stiu ca bielorusii au putut sa mai marcheze inca o data, scorul terminandu-se 2-2.

3 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

2-2

| Ady05 a răspuns:

A facut egal, era la un pas de a cistiga, dar ca de obicei spre final primesc gol(2-2)

| Alex66 a răspuns:

Dap 2-2 mutu a dat primul gol pe national arenabig grin