| superpissy40 a întrebat:

Imi spuneti si mie orarul vostru de scoala?

Al meu este:

Luni: muzica, sport, engleza, franceza----ies la 12:00
Marti:istorie, fizica, mate, mate, dirigentie, engleza----ies la 14:00
Miercuri:mate, biologie, desen, romana, romana, informatica----ies la 14:00
Joi:geografie, sport, fizica, mate, romana, romana-----ies la 14:00
Vineri:biologie, religie, franceza, tehnologie, engleza----ies la 13:00

Funda! Scuze de categorie!

7 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Luni:
Istorie
Matematica
Romana
Lectura
Sport
Marti
Matematica
Romana
Engleza
Romana
Pictura
Miercuri:
Geografie
Matematica
Fizica
Romana
Joi:
Romana
Sport
Engleza
Muzica
Religie
Vineri:
Ed civica
Stiinte
Fizica
Pictura

| kajen4ever a răspuns:

Luni:franceza.matematica,romana,muzica,ed.tehnologica,tenis
marti:geografie,matematica,ed.fizica,romana,desen,informatica
miercuri:engleza,romana,matematica,biologie
joi:religie,romana,istorie,matematica
vineri:romana,engleza,franceza,dirigentie,ed.fizica.
asta e...eu sunt an clasa a-V-a.tu?

| superpissy40 explică (pentru kajen4ever):

Eu a 6 a.*unde vede asta majuscule*

| wforweirdo a răspuns:

Nu ştiu cu ce te ajută, dar:
Luni: Mate, Engleza GR, Fizică, Română, Sport, Religie, Desen.
Marţi: English Culture And Civilization, Mate, Logică, Română, Engleză OP, Muzică.
Miercuri: Biologie, Engleză GR, Chimie, Geogra, Română, Germană.
Joi: Istorie, Engleză GR, Latină, Geogra, TIC, TIC
Vineri: Engleză OP, Germană, Fizică, Română, Istorie, Logică.

| AdrianL a răspuns:

Luni:istorie,bio(anatomie),Romana,Mate,sport,geografie
Ies in fiecare zi la ora 6:00

| βeβeℓușa a răspuns:

FUNFA PTR PRIMUL?
Luni--Romana,Mate Sport, Geografie
Marti-Romana,Mate,Stiinte,Engleza,Imformatica
Miercuri-Romana,Mate, Religie, Muzica
Joi-Mate Romana Sport Engleza Istorie
Vineri-Lecturra Ed civica Ed tehnologica Ed plastica.

| ElyFrumusiK a răspuns:

Pai...LUNI:mate,romana,biologie,muzica si tehnologie MARTI:romana,biologie,franceza,desen,geografie,dirigentie MIERCURI:sport,engleza,mate,fizica,religie,chimie. JOI:civica,engleza,romana,franceza,istorie,mate. happy VINERI:chimie, fizica, mate optional, mate, sport, romana SPER CA TE-AM AJUTAT! FUNDITA?big grin