| totul-online.tk a întrebat:

Imi ziceti si mie pls niste programe de creat desene animate, ceva gen animat planet show sau cum e pe pro tv divertis ...desene din alea sau altele cum as putea face?

11 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Maya studio happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate artoonix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe altele le puteti gasi pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine sunt multe programe de facut desene animate, dar ce vrei tu sa faci pare prea complicat.Mai bine incearca sa faci desene animate simple cu programe de genil:pivot, easytoonsau stickmen elemento.Cu ele poti face foarte usor animatii cu omuleti gen bete sau cu stickmen elemento poti face si desene mai complicate dar dureaza foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

scrii la pagina de net: pivot download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah si eu vreau un program de facut poze care poate sa-mi zica pls pls pls ppls pls:Xlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crea ton pentru desene animate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pivot stickman figures, easytoon, stickman elemento

| totul-online.tk explică:

Baga pls id meu si aratami de un de sa-l descarc si cum sa umblu pls lung_sergiu2008

| dino220ro a răspuns:

Pivot