| anonim_4396 a întrebat:

Impresii de la Crucea Caraiman? merita de vizitat si Padina? merg pentru prima data. multumesc

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Tot platoul Bucegilor merita. Incearca sa ajungi la Omu. Acolo e frumos. Si iti mai zic un secret : langa varful Omu e varful Ocolit, numit de multi cercetatori (evident, neconventionali) stalpul principal al Intreitei Coloane a Cerului. Mai intereseaza-te, merita sa ajungi acolo.

| Adelina04 a răspuns:

Am fost la padina de trei ori in tabara cu cortul. Asta inseamna ca mi-a placut. INcearca sa faci trasee. Sa mergi la Babele pe jos daca ai putea e un -peisaj tare fain. La Omu, la Schit, sa vezi pastravaria, la pestera, oricum sunt o gramada de trasee foarte fainhe prin munti, dar ai nevoie de un salvamontisthappy
Oricum du-te, o sa te distrezihappy