| SakuraHaruno2810 a întrebat:

In ce sa ma costumez de haloween? nu vreau vrajitoare,vampir,pisica,drac etc,e prea comun deja -.-, as vrea ceva mai deosebit.m-ati putea ajuta?

2 răspunsuri:
| Erica33 a răspuns:

mumie! Am sa cumpar bandaje si de sus pana jos te infasorisi inainte de asta sa incerci sa o faci sa para mai uzata sau veche!
Sau o persoana care doarme eu am fost anul trecut la balu de haloween in pijamale papuci de casa si o pernuta si pe obraz pete de ruj...

| MoglanEliza26 a răspuns:

Mumie, O vedeta, Un Clown, Bufon, Servitor/Servitoare.