| Alexandra122212 a întrebat:

Hei TPU
Inca ma gandesc cu ce o sa ma costumez de halloween la scoala.As vrea sa ma costumez in Cleopatra deoarece am peruca cu breton neagra, sau vreu sa imi dati niste idei de costume pe care le-as putea creea acasa insa vreau sa fie ceva care nu este popular gen (vrajitoare,zombie, vampir etc) as vrea ceva mai deosebit dar infricosator

Răspuns Câştigător
| FlorinaNicoleta a răspuns:

Mireasa moarta, chuchi sau mireasa lui, naiba, succes la sperieturi

1 răspuns:
| FlorinaNicoleta a răspuns:

Mireasa moarta, chuchi sau mireasa lui, naiba, succes la sperieturi