| wizopo a întrebat:

In Naruto Shippunden Filmul 4, ce s-a intamplat cu Sara la sfarsitul filmului cand Naruto si Yamato s-au "trezit"? Si ce credeti ca s-ar fi intamplat daca tatal lui naruto nu le stergea mintea tuturor? funda big grin

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Pot sa iti raspuns doar la prima intrebare. atunci cand naruto si yamato s-au trezit sara ea moarta. pentru ca ei au intalnit-o in trecut. in prezent ea era moarta si nu mai tin minte exact daca fetita aceea care avea sabia lui naruto era fiica sau neoiata ei thinking ceva gen laughing

1 răspuns:
| Daygum a răspuns:

Sara a ramas gravida, cu Yamato.