| mirelgmm a întrebat:

In opinia voastra acre este cel mai: tehnic, rapid jucator de fotbal dar sa fie cat de cat si un jucator care sa stie juca in >echipa

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cel mai tehnic mi se pare Leo Messi, iar cel mai rapid, Cristiano Ronaldo.

| Pho3nix a răspuns:

Lionel Messi.
Se misca cu o lejeritate foarte mare pe teren. Dribleaza tot ce prinde, nu iarta absolut.
Plus ca are si viteza.
E un super jucator.happy

| campanario a răspuns:

Cred ca Messi. Zilele acestea se vorbea de abilitatile lui ca sunt foarte dezvoltate. Nu le am cu fotbalul dar cred ca e bun pentru ca a dat 20 si ceva goluri in Liga.

| coosmin24 a răspuns:

Cristiano ronaldo

| PisuCluj a răspuns:

Pai pai pai

chiar daca sunt stelista

imi place de PULHAC de la dinamo.batting eyelashes

| vladteodor97 a răspuns:

Waine rooney

| cosm1n_9149 a răspuns:

Messi anul acesta! C. Ronaldo a jucat mai slab in ultimul timp

| eko a răspuns:

Dupa parerea mea lupta se da intre Lionel Messi si Cristiano Ronaldo.Lionel Messi are o viteza exceptionala iar Cristiano Ronaldo are o tehnica foarte buna nu pot sa spun nu lui Messi si el este un jucator tehnic dar, parca joaca mai mult cu echipa.Cristiano Ronaldo este putin individualist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banel Niculita laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ducetiva dracul cu piticu ala de messi...nu vedeti cate goluri da ronaldo si ce viteza are ca lasa praf in urma lui ce dreaq...messi e un lache spart si atat