| anonim_4396 a întrebat:

In photoscape la o poza se poate pune aripi de inger? dar in picasa 3? iar in photoshop cum se face? pasii exacti... funda

2 răspunsuri:
| BeautifulAngel a răspuns:

In picasa nu am incercat dar in photo scape se poate
pai intri in photoscape, dai pe edicare, la obiecte si alegi prima(nu stiu cum sa-ti explic exact)ii o poza cu 2 muntilaughing)
in fine dai pe aia si de akol o sa iti apara mai multe modele inclusiv aripile de inger
Funda?batting eyelashes

| postcolor14 a răspuns:

Poti pune cu photoshop.Downloadezi o imagine cu aripi, deschizi imaginea la care vrei sa le pui, dai file>place si alegi imaginea cu aripi.Si daca vrei sa pui la o poza facuta cu fata trebuie doar sa stergi ce este in spatele persoanei.