| alexuh_6100 a întrebat:

In seara asta doarme o prietena la mine. Suntem singure acasa. Dati-mi o idee, ce-am putea face?

Răspuns Câştigător
| Ziiziii a răspuns:

1.O mica pretecere in pijamale
2.Asculatati muzica
3.Aduna-ti-va prietenele/prieteni(cum vreti voi) strangeti bani, si mergeti la un suc, la o pizza etc
4. Puteti dansa
5. Puteti canta
6.O puteti imita pe Shakira daca vreti, e amuzant, incercati
etc...sunt o groaza de lucruri de facut
7. Faceti-va parul
8.Rujati-va legate la oki
9. Uitati-va la un film
10. Face-ti un mic concurs
etc,sper ca te-am ajutat... funda? plsss
Si inca ceva, va puteti face un id fals si sa faceti farse, e amuzant

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nymphetamine a răspuns:

Baga'ti un film de groaza si tremurati toata noaptea.

| Anduuu a răspuns:

Eu m-as uita la o comedie gen big mamma si as manca floricele si lays! pe urma am scotoci prin frigider dupa ceva bun...si am vorbi despre baieti si fete sau ne-am uita prin reviste dupa tipi sexi! daca sunteti mai multi v-ati juca sticluta( cati ani aveti?)si ma rog cam tot ce va trece prin caphappy

| Quicky a răspuns:

Mini-petrecere: mancati chipsuri,sucuri acidulate,bomboane, jucati carti pe bomboane, va uitati la desene pe pc/TV, jucati tari-orase-ape, fazan, jocul acela cu ce ai face daca, si multe altele...

In orice caz: nu invitati baieti (asta daca n-aveti chef de copii cu copiirolling on the floor)
nu jucati sticluta! (sa nu deveniti lesbi)
nu spuneti nimanui ca sunteti singure acasa...
fara redtube, youporn, tube8 etc... rolling on the floor)

| Puiu_3680 a răspuns:

Va uitati la niste filme horror, comedie sau cine stie daca aveti tendinte opuse cateva ore puteti sa... se stie ce( saruturi etc.)

| Bєíbч a răspuns:

1`Uitati-va la filme de groaza (Bloody Mary, House of wax, Autopsy, Drag me to Hell, Hatchet II, Orphan, Trick `r Treat, The last road, Turistas, The Orphanage, Piranha 2, Saw-1, 2,3, 4,5,6,7,8)
2`Faceti-va unghiile si aranjati-va parul
3`Vorbiti (despre ce va place voua)
etc.

Cu placere big grin

| raluca_4755 a răspuns:

Ati putea da o mica petrecere in pijamale
ati putea sta la calculator
va uitati la tv si mai multe lucrurui