| crisbebe a întrebat:

In seara asta vine o prietena la mine(cea mai buna prietena a mea)cu parintii ei si nu prea stiu ce jocuri sa ne jucam adica avem 13 ani si vreau niste jocuri dragute care se pot juca din 2 si daca se poate unele sa fie amuzante sa ne jucam sa radem.
funda

2 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

1) Fă o călătorie pană la sex-shop (Cumpără tot magazinul)
2) Distraţivă apoi impreună cu parinţii.
Sau
Un film porno in familie.

| DamiPapucii a răspuns:

Aceeasi situatie am si euhappy Puteti sa jucati carti, sau monopoly, pe mess puteti sa faceti un id fal si sa va bateti joc de cineva aceeasi chestie o puteti face si la telefon. Puteti savauitati la n filme sunt supertari filmele din seara asata.Va puteti machia una pe alta si va amuzati.