| Innocentgirllove a întrebat:

In ultima vreme sunt foarte deprimata pentru ca imi dau seama ca imi doresc o alta viata[nu ma refer la partea financiara ci la cea sentimentala] ce sa fac sa nu ma mai simt asa? adica sa ascult o melodie sa gasesc un hobby orice funda!

Răspuns Câştigător
| Emryy a răspuns:

Stiu prin ce treci. Si eu incerc in continuare ceva nou. Am incercat sa ma izolez de lume prin intermediul PC-ului dar pare ca este mai rau. Am incercat sa ma integrez intr-o gasca dar foarte greu laughing si acum. nici fetele nu ma mai plac cum era inainte. Iti sugerez sa nu faci ca mine in rpivinta calculatorului. Cautati 2-3 prieteni cu care sa iesiti. spuneti ceva glume.Cautati un prieten, nu numai decat cineva cunoscut. Poti intrebare prieteni.Muzica tear ajuta.Incearca ceva usor dar pe ritm de HipHop.Eu tot incerc. Daca eu nu am noroc, macar uh sa ia noroc.

P. S:Lasami pm cu varsta si orasul in care esti.(MESAJ PRIVAT)winking

2 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Melodii. poate cele ritmate gen P! nk-So what sau Crbl-KBoom...
Un hobby? nu stiu poate. un sport. happy si iesi prin oras. cu prietenii.happy

| LeXi1 a răspuns:

Fa-ti prieteni noii, apucate de un sport, uitate la filme, citeste cartii.