| Alina_5575 a întrebat:

In ultimul timp am vazut multe poze modificate in asa fel incat jumatate era negru restul color sau doar o anumita zona sa fie negru si restul culori vi.Cu ce program as putea sa modific si eu asa?

multumesc

Răspuns Câştigător
| jamesdoe a răspuns:

Prin negru sa inteleg ca te referi la monocrom?
ai putea folosi gimp, un program gratuit de editare foto sau varianta comerciala photoshop

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Photoscape(e unul din cele mai bune si mai usor de folosiT)

| Dianna_8523 a răspuns:

Cu PhotoShop happy Il am eu. Daca vrei poti sa imi dai id-ul tau si iti modific eu cate poze vrei happy Astept mesaj. (Asta daca nu ai programul)

| Alina_5575 explică:

Cu photscape stiu cum sa modific, dar eu vreau de exemplu intr-o poza persoana sa fie alb-negru iar restul color.

| Alina_5575 explică:

Http://styleup.files.wordpress.com/2008/09/playing-hard-2-get-in-yellow.jpg

de exemplu asa as vrea sa modific o poza... ce program imi trebuie?

Răspuns utilizator avertizat
| anytha13 a răspuns:

PhotoShop sau PhotoScape :-p