| alexaly11 a întrebat:

Incep cu o pr mai veche. de mult mie nu mai imi merge asa importantul "CTRL". am incercat orice tastatura, mi-am cumparat si alta, am reinstalat win si nimic. inf nu mai conteaza tot asa am ramas.Si din cauza asta eu foloseam Task Manager din bara de start, dand click dreapta si apasant de Task Manager, dar acum din pacate, de cateva zile nu mai imi apare butonul Task Manager. Imi apare sa zic asa mai "invizibil" ca celelalte (Proprietes, lock the taskbar etc). asta e pr numarul 1 si mai am una. acum de cevat timp am observat ca atunci cand dau click dreapta pe desktop si dau Graphics Proprietes imi apare o eroare "Runtime Error! Program : C:\WINDOWS\system32\igfxcfg. exe R6002 -floating point not loaded CE POT FACE si pentru task manager si pentru graphics proprietes pls dau funda va rog frumos am nev de ajutor...

Răspuns Câştigător
| adrianc2007 a răspuns:

In ceea ce priveste tastatura, butonul ctrl, nu pot sa imi dau seama de ce nu merge, atat timp cat ai schimbat si tastatura si sistemul de operare.
In ceea ce priveste problema "Runtime Error! Program : C:\WINDOWS\system32\igfxcfg.exe R6002 -floating point not loaded" ar trebuie sa nu iti mai apara daca reinstalezi din nou driverul placii video.
Bafta si sper sa-ti fie de ajutor.

2 răspunsuri:
| InsanelyWicked a răspuns:

Umm nu stiu ce sa spun. downloadeaza de undeva on-screen keyboard si vezi daca-ti merge CTRL acolo ~

| alexaly11 explică:

Ms adrianwinking