| cristy112 a întrebat:

Intr-o seara ascultam muzica la telefon(nokia n73)si am dat sonorul mai incet, dimineata cand m-am sculat l-am scapat jos si i-a sarit butonul lateral de la sonor, acum a ramas cu sonorul la muzica incet.Cum pot sal dau inapoi pe sonor tare?, va rog dati-mi detalii! funda

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

De la sageata dreapta cand e deschisa melodia, cu sau fara playerwinking
Funda?

1 răspuns:
| Sburatorul a răspuns:

Zici ca e rupta din serialele de comedie intamplarea ta laughing
Ai incercat sa cauti pe la setari - sonor? big grin