| anonim_4396 a întrebat:

Intre Dunhill rosu, negru si albastru, cred ca astea sunt culorile si Sobraine la care nu le stiu ce mi-ati recomanda ca ar fi tari?

6 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Intre Dunhill si Sobranie, as zice Sobranie. Sobranie negru sau Black Russian.

| Danzell a răspuns:

Negru > Rosu > Albastru

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Iti recomand sa te lasi de fumat.winking

| cine1cine a răspuns:

Albastru apoi negru. Dar e nașpa la țigările astea, căci dacă fumezi mai mult de 4 incepe să te doară capul rău de tot fiindcă sunt tari. Eu am fumat acum doi ani, dunhill albastre, am fumat cam juma de pachet intr-o singură zii, și a dat răceala in mine rău de tot. Dacă vrei țigări bune de tot, caută djarum cherry, deci sunt extraordinar de bune. Îți vine să le halești. Au un gust super bun! Și mai sunt și djarum black, care și astea sunt excepționale. Te linștesc, te calmează imediat de bune ce sunt!

| IulycaIULY a răspuns:

Eu iti recomand Dunhill rosu fumez de 4 ani si mi se par mai tari fata de Sobraine.

| Flawless a răspuns:

Recomand Dunhill albastru