| Angelworld a întrebat:

Intrebare... dc imi apare can intru in m2 eroarea :metin2_hshield_13014 file (C:/ProgramData/Metin2/./hshield/3n.mhe) error nu stiu ce nu stiu ce... funda

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

E ceva legat de hack ai vreun hack in calculator? daca da dezinstaleazal da ca nu inseamna ca ai sters hshield-ul din metin asta inseamna ca trebuie sa re instalezi metinul sper ca te-am ajutat funda?

2 răspunsuri:
| 4Life a răspuns:

Stergel si mai instaleazal odatawinkinghai ca o ora fara metin2 tot ar trebui sa rezisti

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Pai vezi ca daca vrei sa instalezi metin2.ro iti trebuie mult spatiu ca el tine foarte mult si cand iti apare asa ceva inseamna ca nu ai spatiu