| cosmin986522 a întrebat:

Intrebare pentru cei care au fost sau sunt in Spania: 1. Cum va intelegeti cu spaniolii? 2. Ce parere au ei despre romanii care locuiesc acolo?

1 răspuns:
| AudColorat a răspuns:

Eu. m-am integrat destul de bine in primul an putini prieteni nu prea stiam sa vorbesc dar dupa mi-am dat seama ca aproape toti sunt destul de deschisi mai sunt si cateva exceptii in rest depinde de fiecare. au o parere buna daca nu au avut de aface laughing