| Smile_3473 a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca LadyPopular. Nu inteleg cum se joaca minijocul Master Mind. Imi poate explica cineva?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Nici eu nu l`am inteles la inceput. Pui diferite culori in cerculetele` alea si dai vazut. Daca` iti arata cerculete` albe` inseamna ca ai gasit culoare dar nu si pozitia si daca ai cerculetz negru inseamna ca ai gasit culoarea si locul ei. si trebuie sa faci 4 cerculete negre adica sa gasesti fiecare culoare la lucul ei

2 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Msz de fundita :*. si app : care este numele domnisoarei tale`?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pls un click
http://www.castiga.in/membrii.php?id=17753

Trebuie sa nimeresti culorile aranjate de calculator :)