| Will a întrebat:

Intrebare pentru fete:ce v-ar place, un baiat frumos, foarte amuzant, organziat, musculos dar nu prea bun la scoala(la note)...sau unul urat, gras, dezorganizat, smecher da pe degeaba, dar la "moda" adica cu telefon, cu haine de firma, cu melodiile lui de gaozar, si bun la note?

18 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

PRIMA variantabatting eyelashes!
Cica" urat","gras" bleaah nu as sta cu unu ca ala.prefer sa nu aiba note prea bune decat aia.

| inna a răspuns:

Varianta A

| carminaburana43 a răspuns:

Hotarit primul.

| LuS[z] a răspuns:

Unul frumos

| Elly4all a răspuns:

Pai sa fiu sincera prima varianta este mai convenabila, dar nu cred ca am vazut pana acum un baiat ca in a doua variantalaughing

| ioana181 a răspuns:

Sa ma faca sa rad, la fata sa fie simpatic si nu trebuie neaparat sa fie musculos dar sa nu fie gras. Si in privinta notelor de la 8 la 10, nici foarte nici prea laughing

| Guitarlove a răspuns:

Prima varianta... straight face

| putzulica a răspuns:

Vreau mesaje respect varianta A!laughing)rolling on the floor dar pe privat. va rog...laughinghee hee

| putzulica a răspuns:

App! buna intrebare andrei happy bate cuba =batting eyelashes)

| ina a răspuns:

Prefer unul mai prostut, dar superb. Oricum, inca nu am gasit trup si minte in aceeasi forumla.

| Dianna a răspuns:

La cate tipuri de baieti sunt si la cate fite au pe ei. e mult mai dragut un baiat sensibil si cuminte! happy

| yoannah a răspuns:

Frmoos:X,
fooooarte amuzant:X
organizat...:X
musculoooos:X:X:X:X:X drooling
si notele pentru mine nu conteazaoh go on... dani9ki repetent sa nu fie laughing

| Grasutza a răspuns:

Faptul cum arata un baiat in exterior nu este neparata important, daca el arata foarte bine, dar cand spune ceva, te rogi in gand sa taca, mai mult te faci de rusine. Iar daca unu este mai "uratzel" sau mai "grasut" asta nu inseamna ca vaii nu te poti apropia de el ca este nu stiu cum, din contra, poate acela te poate face sa te simti bine.In general ce care arata bine se cred... iar ceilalti, din cauza ca sunti luati peste picior sunt mult mai de gasca.Asta este parerea mea.

| KiSS_4146 a răspuns:

Prima categoriehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) sa inteleg ca u esti in prima categorie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim seriosi! Cine ar alege pe cineva :urat si gras? laughinghappy Mai bine frumos, amuzant, organizat, musculos dar nu prea bun la scoala.

| jizabell a răspuns:

Prima variantahappybig grinkiss

| secretlife a răspuns:

Prima categorie