| StarMagda a întrebat:

Intrebare pentru fete happy
La ce varsta ati incetat sa mai va jucati cu papusile?

Răspuns Câştigător
| mynameiselena a răspuns:

Faza e ca aveam deja 14 ani si imi placea foarte mult sa ma joc cu papusile, dar singura ma intristam. Nu exista o varsta la care sa nu te mai joci laughing. Este un joc destul de frumos si iti dezvolta imaginatia.Chiar si acum cand mai merg pe la nasa mea ne mai jucamhee hee pentru ca e funny happy.

22 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Pe la 6 ani...:d

| pwp a răspuns:

La 12 big grin

| Skylerx a răspuns:

La 7 ani, pentru a mergeam la scoala si parintii mi-au explicat ca de acum sunt mare si nu prea o sa mai am timp sa ma joc cu papusile, iar de atunci primesc de Craciun, de Paste sau de altele numai dulciuri tongue

| Aleeeeeeee a răspuns:

La 11

| Alyra a răspuns:

Eu n-am incetat inca, insa de la varsta de 12 ani am inceput sa fac asta destul de rar. Dar de ce intrebi? Conteaza? laughing

| тøхх a răspuns:

Mmm...Cred ca pe la 6, 7 ani.
Tu?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Tehnic vorbind...Pe la 8 ani. Practic vorbind...Ma mai joc o data la vreo 2-3 luni laughing

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Prin clasa a 8`a laughing
dar daca as mai avea cu cine m`as juca si acum
inca imi mai pastrez papusilebatting eyelashes

| Șosețică a răspuns:

4 sau 5 ani apoi la 7 le mai inventam haine tongue
Apoi la 8 chiar ca nu le'am mai atins tongue

| MeGustaaa a răspuns:

9 ani dar uneori ma mai joc cand nu am ce face

| NoCharachter a răspuns:

Pe la 6-7 ani. Cand am inceput scoala.

| ruxi1728102 a răspuns:

Ee.destul de tarziu dupa parerea mea.dar foloseam joaca asta in scop constructiv
eu eram profesoara si papusile elevele mele.si repetam lectia aia de la scoala.realalaughing.de atatea ori cate papusi aveam

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

La 6-7 ani.
Tu?

| AudImagini a răspuns:

La 7 ani
Am o colega de 12 ani care inca se mai joaca

| cosmina05 a răspuns:

La 12 ani

| Cristine23 a răspuns:

Pai...sincer,sincer am incetat sa ma mai joc cu papusile pe la virsta de 12 ani, cind am considerat ca sint lucruri si jocuri mult mai interesante. happy

| JustmeV a răspuns:

La varsta de 11 anilaughing:X

| maddyyyyy a răspuns:

8-9 ani

| StarMagda explică:

Eu la 10 ani.Cam pe la mijlocul clasei a 4-a. big grin

| Alondrasarah a răspuns:

Dupa ce am intrat inc clasa a 4 a sau a5a.am incetat.la gimnaziubatting eyelashes

| Alondrasarah a răspuns:

Dupa ce am intrat inc clasa a 4 a sau a5a.am incetat.la gimnaziubatting eyelashes.cam asa

| Dee_9331 a răspuns:

9 ani. Tu?