| cevazacelamineintorace a întrebat:

Intrebare prntru baieti sau fete cu experienta|Cum pot face un baiat sa ma observe? adica cum sa fiu prin preajma lui?

Răspuns Câştigător
| oanecorleone a răspuns:

Apropriete la propriu stai pe langa el salutal de cate ori va intalniti nu astepta sa te salute el. Dar sa nu te apropri prea mult sa vada cei din jur ca o sa zica ca esti in limba dupa el si nu prea este bine.

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Pai poti sa te bagi in seama cu el direct sau poti sa ocolesti acest lucru imprietenindu-te cu prietenii lui.
cred ca pana la urma vei avea ocazia sa fi si in preajma lui.
sincer sa fiu nu stiu de ce este asa lumea complicata.de ce nu poti din 2 vorbe sa ii spui MA te plac si vreau sa fiu cu tine TU vrei? e ceva mai simplu.

| NighTy a răspuns:

Gaseste un subiect de discutie.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh stiu. ash vrea sa te ajut . app am gasit cel mai tare site cu compuneri ! ft fain uitatziva sh voi poate va ajuta la cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii faci multe complimente cum ar fi imi place freaza ta ...etc