| anonim38 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma observe? Nu prea ma pricep la baieti sad

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice om te observa daca i implinesti o singyra conditie i prezenti interes,interes sexual,dar nu sa fim ipocriti barbatii fac sex femeile dragoste, daca i trezesti acest interes te va observa,dupa ce i trezesti depinde de tine daca te lasi sa faci sex sau nu,sexul e un dar divin, vorbeste cu el, imbracate mai sexy, nu il sacai, fi indiferenta in sens bun, fi alaturi de el

| Mayar a răspuns:

Te holbezi la el in ochi, pana se teme ca il hipnotizezi si sigur te observa.
Serios, ei deloc observa si simt cand sunt priviti. O fi orgoliu, intuitie, in fine big grin

| Mayar a răspuns:

Hehehe rolling on the floor

| Zaygon a răspuns:

Uita-te adanc in ochii lui.

| Narccii a răspuns (pentru Zaygon):

Nici chiar asa laughing cred ca o sa o creada disperata nu te-ai gandit la asta? laughing

| AnimeKing a răspuns (pentru Zaygon):

Ar crede că-i ciudată.

| Zaygon a răspuns (pentru Narccii):

Depinde cum privesti situatia. La mine cand o tipa se uita insistent inseamna ca ori vrea ceva de la mine ori am facut ceva rau. laughing

| Narccii a răspuns (pentru Zaygon):

laughing)

| IonutCG90 a răspuns:

Ieși din anonimat.

| anonim38 explică (pentru IonutCG90):

Ce draguut

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim38):

Cine/ce/cum/când? :O

| DjNick112 a răspuns:

Nu trebuie sa te pricepi la asta, poti sa te bagi putin in seama, chestia e urmatoarea, daca avea sa te observe, te observa si asa, dupa parerea mea tu nu trebuie sa depui efort in chestia asta. Cu sila nu se poate.

| MorganaM a răspuns:

Poarta-te degajat si priveste-l insistent si zambestewinking

| Annnonim12 a răspuns:

Imbracate sexywinking

| 12345Anonim a răspuns:

Tel imbraci dragut (nu trebuie sa exagerezi ).te uiti la el si sigur te va observa

| Narccii a răspuns:

Pai incerca sa il bagi in seama imbracate in ceva dragut, si aranjeaza-te putin, Daca arati destul de bine e imposibil sa nu te bage in seama! Funda...

| Marin_Silvia_1974 a răspuns:

Prin asta am trecut si eu...Din pacate nu el m-a observat, ci altii, iar el ma considera uultima proasta, desi eram premianta! iti vine sa crezi? dar in locul tau...
1.Pe facebook m-as preface ca doream sa ii scriu unei persoane, doar ca din greseala i-as trimite lui mesajul si chestii... happy
2.M-as preface ca alunec peste el sau m-as forta sa vomit, sau ceva.Vezi cum reactioneaza.Dar nu vorbi tare sau sa te dai in spectacol, pentru ca o sa te creada panarama tot liceul!