| Andreea9222 a întrebat:

Intrebarea asta a mai fost pusa da' n-o mai gasesc asa ca intreb iar. Exista vreun site care sa-ti spuna cand a intrat cineva ultima data pe mess? Daca da care? Ofer

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bune. exista un site pe care poti afla cu cat timp in urma a intrat o pers pe mess, doar in ultimele 24 de ore! nu stiu cat de sigur e dar eu m-am inregistrat si am aflat ceea ce ma interesa! intra pe http://myspytool.com/register.php SUCCES!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/