| MysticWayz a întrebat:

Intrebarea asta e mai mult pentru fete: deci m-am combinat cu un baiat acum o saptamana iar peste cateva zile ma intalnesc cu el la film...si va fi prima data cand ne vom intalni de cand suntem combinati, nu stiu cum sa spun asta, dar va fi primul meu sarut, si sunt cam speriata, dar nu intr-un sens rau, mi-e cam frica de cum va fi sarutul, adica va fi prima data si nu stiu, adica vine de la sine, nici nu stiu cum sa ma exprim...am intr-un fel si emotii! Va rog sa nu dati raspunsuri:va fi simplu,,, va rog un raspuns bun care sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la persoana respectiva si sa nu fii incordata (daca tii buzele incordate nu va iesi cine stie ce big grin ). deci fii calma si respira adanchappy. va fi un sentiment foarte placut daca persoana cu care te saruti este persoana iubita love struck. nu fi speriata. fa-te ca nu-ti pasa(chiar daca iti pasa. dar cateodata asta te mai calmeaza big grin). sper ca te-am ajutat

pwpici, Craciun Fericit! :*

1 răspuns:
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Aoleooo!laughing) Emotiile astealaughing.
Daca il iubesti nu ai de ce sa fii emotionata:X.
Asta vara am fost cu un tip:X. Si la fel ca si tie. mi`era frica de sarut.laughingsi dupa nu mai scapa de minerolling on the floor.`blushing
Lasa emotiile!:X Ai sa vezi ca e simplu rau de tot`smug Si frumos!smug Sentiment unic!smug