| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea e adresata baietilor: voua ce tip de fata va place, slaba sau cu rotunjimi? Fiti cat se poate de sinceri. Funda pentru raspunsul care imi placehappy

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Cu rotunjimi

| Thesinger1 a răspuns:

Slaba,dar in stil feminin(dotata happy )
Eu asa prefer ca aspect.

| Eugen866 a răspuns:

Ambele, dar daca nu ma place pe mine degeaba. asa ca mie imi place fata care ma place pe mine, in rest nu conteaza cum arata (bine nici sa fie urata ca...)

| Foloaca_Gaby_1998 a răspuns:

Fata rotunjita!

| Nan11 a răspuns:

Traiesti un sentiment de nesiguranta din cauza unor simple forme, lumea esteticului deja te cuprinde lumea asta nu o sa iti dea pace o sa te faca sa vrei mai mult nu o sa iti gasesti asa iubirea de care ai nevoie sa ai curajul si putere sat cauti singura raspunsu