| blagasamuel a întrebat:

Joaca cineva ikariam travian grepolis arhaic triburile sau dark orbit?
daca da sa-mi dati si mie coordonatle voastre si numele voastre ca sa comunicam multumesc!

12 răspunsuri:
| anon2367534564396 a răspuns:

Pe ce server joci la travian?
Ce rang ai?

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Eu joc grepolis pe alpha beta si delta numele meu diada de pe grepolis

| BornFree a răspuns:

Pe grepolis delta si beta

| z0uzh0lina a răspuns:

Eu am jucat triburile, ikariam si travian dar acum am gasit alte site-uri care mi-au placut mai mult de exemplu:club penguin, panfu, ozzy club si pandanda. sper sa iti placa si tie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc triburile si grepolis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu ma joc ikariam coordonatele 86 :45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc arhaic. Te rog tare mult scrie tu in arhaic la BUG ca nu ma pot conecta de 2 zile la ei. Cand vreau sa deschid pagina sa ma loghez imi scrie Could not connect to SQL main. Te rog mult scrie orasul luminita1pian nu se poate conecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le joc pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da joc eu

| Mihai089 a răspuns:

Joc dar darkorbit si grepolis lumea ny nume -=Mihai=-