| daniDeeDee a întrebat:

Jucătorul preferat de la echipa naţională?

Preferatul meu: Rădoi love struck

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Chivu este cel mai bun.Imi place cum joaca.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Preferatul meu Chivu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cristi Chivu.

| daniDeeDee explică:

Săracuţu'. din păcate nu mai face parte din naţională, deşi ar fi meritat. Oricum si mie îmi place cum joacă şi sunt stelist big grin

| brunetzika_6738 a răspuns:

Nu prea o am cu fotbalul, dar daca tu zici da radoi e cel mai bun, atunci si eu tin cu el

| lencikk a răspuns:

Mah nu ma uit la fotbal dar cred ca e banel-steaua...am urmarit mondenii si imi placeaa fff mult acest personaj laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa batalia luata de la sirbi, n-am nici un preferathee hee