| Mihai543215 a întrebat:

La 16 ani unde m-as putea angaja pe timp de vara?! Si cam ce castiguri sunt? (pitesti)

3 răspunsuri:
| MeetTheMonster a răspuns:

Intereseazate la descarcari de marfa. Si sa nu ceri bani pe luna, cere pe zi. Pe luna tiar da 3-4 milioane, pe zi daca ii ceri 30-35-40 tiar iesi mai mult, calculeaza 30-35-40 cu 22-25 zile, duminiciile un le lucrezi

| wpoieoit a răspuns:

Te poti angaja sa imparti reclame pentru difeerite magazine mari.Castigurile sunt in jur de 150 de lei pe luna.De asemenea salile de nunti au nevoie de ajutoare, un fel de ajutor de chelner.

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Sa imparti pliante..nustiu sigur cat primesti.sad Sucess happy