| AnnaGrohl a întrebat:

La cate funde devin Expert?
Funda

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

Nu funda te face expert ci calitatea raspunsurilor. Tu acum poti sa ai 1100 de funde daca eu dau nota 1 intrebarii sau iti votez toate raspunsurile cu stupid, nu devii expert nici la anul

Tot ce conteaza ca sa devii expert, este sa dai raspunsuri bune, folositoare, scrise corect gramatical ( nu cu texte de genul " nu stiu" sau " pentru ca " etc )
Si de restul se ocupa moderatorii.
Numai bine

7 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu conteaza numarul fundelor conteaza rank-ul. Trebuie sa fi in top 100 ca sa fi Expert TPU sa dai raspunsuri folositoare, sa nu injuri/jignesti, etc.

| Onutzyk a răspuns:

Pai., nu stiu exact... trebuie sa ai mult mai mult de 2 [ cate ai tu] si mult mai mult de 44 [cat am eu] rolling on the floor

Funda. poate devin experta?batting eyelashes rolling on the floor

| florin_4376 a răspuns:

Peste 40

| Izz a răspuns:

Daca vrei fi expert trebuie sa ai o activitate sustinuta pe TPU, sa dai multe raspunsuri folositoare si inteligente, din mai multe categorii iar atunci vei putea primii titlul. Poti avea si 1000 de funde dar nu devii expert cu acest lucru, trebuie sa ai raspunsurile bune si folositoare.happy

| Available a răspuns:

Nu conteaza numarul fundelor.Conteaza calitatea raspunsurilor, cat de bune sunt.De asemena conteaza activitatea ta iar administratorul decide daca esti intr-adevar un expert sau nu.Deci nu au nici o treaba fundele.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu conteaza cate funde ai. Raspunsurile trebuie sa fie cat mai complexe si apreciate de catre utilizatori.winking

| Bggdd a răspuns:

Nu conteaza cate funde ai conteaza cum raspunzi.winking